default_mobilelogo

Zabiegi laserem medycznym

 
Zabiegi laserowe sPTF+ II Generacji

Zabiegi laseroterapii wykonujemy z użyciem nowoczesnego lasera medycznego najwyższej klasy ENERGY LIGHT sPTF+ DUAL LASER technology GSD  II Generacji.

Laser sPTF+ II generacji jest urządzeniem medycznym i posiada amerykański certyfikat FDA.

Amerykański Certyfikat FDA jest gwarancją najwyższej jakości urządzenia. Potwierdza również jego skuteczność i bezpieczeństwo podczas zabiegu.Grupa zabiegów przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn, którzy odczuwają dyskomfort spowodowany nadmiernym, uciążliwym, mocnym, ciemnym owłosieniem, popękanymi naczynkami na twarzy i skórze ciała, przebarwieniami posłonecznymi i hormonalnymi, trądzikiem różowatym i młodzieńczym.

 

 
- depilacja laserowa – o zabiegu
-  fotoodmładzanie – o zabiegu
-  laserowe usuwanie przebarwień – o zabiegu
-  leczenie trądziku – o zabiegu
-  zamykanie naczynek – o zabiegu

 

+sPTF to unikalne połączenie dwóch technologii: Energia świetlna w zależności od wybranego zakresu długości fal, jest selektywnie absorbowana przez chromofory (melaninę, hemoglobinę) zawarte we włosach, naczyniach lub skórze. W procesie pochłaniania, energia światła konwertowana jest na energię termiczną, która podgrzewa odpowiednio włos, naczynie lub kolagen

+sPTF  jest jedyną spośród technologii dostępnych na świecie, która ma wbudowany mechanizm ciągłego monitorowania temperatury skóry z automatycznym przerywaniem impulsu po osiągnięciu niebezpiecznego poziomu – zabiegi są bezpieczne bez ryzyka popażeń.

Jakie są różnice między Laserem sPTF+ II generacji od IPL ?

1. Wiązka energii sPTF+ jest : ciągła, jednolita, bez rozbijania na pod-impulsy.Tradycyjny IPL czy E-LIGHT rozbija jeden pojedynczy impuls na pod-impulsy (wykres po lewej) . Dzieje się tak, ponieważ dawka energii jest zbyt duża i tworzy swego rodzaju niebezpieczeństwo dla skóry Klienta. Z tego właśnie powodu impuls jest rozbijany na pod-impulsy aby zabieg był bezpieczniejszy. Jednak rozbicie impulsu, jak i przerwy pomiędzy pod-impulsami powodują, że zabieg traci na efektywności, a także jest bardziej odczuwalny przez Klienta. W konsekwencji włos odrasta zdecydowanie szybciej niż przy technologii naświetlania pojedynczego, ciągłego (sPTF+).

W przypadku sPTF+ (wykres po prawej), dzięki opatentowanemu systemowi naświetlania PTF oraz użyciu podwójnych lamp, dawkowana energia jest jednolita, ciągła, bez rozbicia na pod-impulsy. Dzięki temu, rezultaty zabiegowe są zdecydowanie lepsze od światła IPL czy E-Light, a ilość wykonania niezbędnych zabiegów jest niższa.

Należy również podkreślić, że ze względu na stałą i stabilną (niechwiejną) wiązkę energii- zabiegi są bezpieczniejsze.

Zabieg przeprowadzany jest w pełnym komforcie. Odczucia pacjenta zależne są od indywidualnego progu bólu oraz rodzaju zabiegu. Można odczuwać podczas zabiegu pieczenie, kłucie i mocne ciepło. System chłodzący sprawia jednak, że zabieg jest możliwie najbardziej komfortowy. Zabiegi wykonuje się w seriach od 3-6 powtórzeń średnio co 2-6 tygodni w zależności od rodzaju zabiegu. Miedzy zabiegami należy ściśle przestrzegać zaleceń.

 

Po ZABIEGU

 

Jeśli w trzy godziny po zabiegu odczuwają Państwo nadal pieczenie lub świąd, wówczas można zastosować kosmetyki natłuszczające lub łagodzące ( koniecznie bez alkoholu)., np. pantenol Czasami pojawia się też rumień i obrzęk, które znikają w ciągu kilku godzin do 2 dni. Ponadto skóra staje się wrażliwsza niż zwykle, wobec czego nie należy robić makijażu i powinno unikać się sytuacji narażających skórę na urazy. Niewskazana jest sauna, światło słoneczne – opalanie, solarium oraz wysiłek fizyczny (także fitness) przez kilka dni.

 

 

Przeciwwskazania ogólne do zabiegów +sPTF:

    ciąża
    świeża opalenizna (również solarium do 2 tyg. wstecz oraz samoopalacze do 2 tyg. wstecz)
    stosowanie kremu z retinolem (nie używać na 2 tyg. przed zabiegiem)
    stosowanie leków światłouczulających (retinoidy)
    przyjmowanie ziół dziurawca lub nagietka (nie używać na 2-3 tyg. przed zabiegiem)
    peeling (nie stosować na  2 tyg. przed zabiegiem)
    kosmetyki i produkty z witaminą A, C, kwasami owocowymi, sok z marchwi (2 tygodnie)
    depilacja woskiem, inna chemiczna i mechaniczna (do miesiaca przed zabiegiem)
    opryszczka, bielactwo, łuszczyca w miejscu zabiegu
    skłonność do przebarwień
    autoimmunologiczne (RZS, toczeń rumieniowaty, sklerodermia)
    owrzodzenia żylakowe
    zakrzepica
    rogowacenie przymieszkowe
    wirus HIV
    alergie
    silna cukrzyca
    silne i czynne choroby tarczycy
    implanty
    nowotwór
    epilepsja
    zaburzenia pigmentacji

     
ZAPRASZAMY:

Pn - Piątek 11.00-19.00

Sobota 9.00-14.00
os Mozarta 15

Wejście od ul. Siewnej,
naprzeciw marketu LIDL

tel. 12 357 34 68     kom. 501 456 609