default_mobilelogo

DEPILACJA LASEROWA sPTF

Laserowa depilacja sPTF

 

TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA


+sPTF jedyna, opatentowana technologia, do skutecznego i bezinwazyjnego usuwania wszystkich kolorów włosów (ciemnych, brązowych, rudych, jasnych, siwych) ze wszystkich typów skóry, włącznie ze skórą opaloną. Światło lasera emituje łagodną wiązkę promieni (nie wpływa na funkcje organizmu) przenikającą przez rozgrzaną dodatkowo skórę, aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę. Nie powoduje uszkodzenia skóry !

Światło PTF penetruje w głąb naskórka do skóry właściwej, gdzie jest selektywnie absorbowane przez melaninę oraz włosy i cebulki włosów. Tworzy się efekt „fototermalny”, energia jest kierowana do korzenia włosa, podnosząc temperaturę melaniny błyskawicznie i doprowadzając do jej rozkładu. Dzięki temu zjawisku uzyskany jest efekt usunięcia owłosienia.Należy wiedzieć że:

Włosy nie rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu i to właśnie one reagują na światło PTF. Pozostałe włosy są w fazie „uśpienia”, która ma różne okresy trwania (3-8 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa. Dlatego też, aby usunąć większość owłosienia zabiegi muszą być powtarzane minimum 6-8 razy co 4 tygodnie.

 

Najnowsze badania mówią, iż uzyskiwana redukcja jest zwykle w granicach 80-90%, przy czym pozostałe włosy są bardzo często tak zminiaturyzowane zabiegiem, że pozostają praktycznie niewidoczne. W niektórych wypadkach część owłosienia u pacjentów może odrosnąć po 6-8 latach – w takich sytuacjach zalecane są sporadyczne zabiegi korygujące.

    przed zabiegiem włosy powinny być dzień wcześniej ogolone
    przez cały okres leczenia nie należy usuwać owłosienia woskiem, depilatorem
    nie należy się opalać (solarium, samoopalacz, słońce)
    nie należy pić ziół z nagietka, dziurawca oraz soku z marwii około 2-3 tyg. przed zabiegiem
    nie należy stosować leków światłouczulających (np. tetracykliny)

Przeciwwskazania:

    ciąża
    depilacja woskiem, inna chemiczna i mechaniczna (do miesiaca przed zabiegiem)
    cukrzyca
    stosowanie leków powodujących fotouczulenia
    wrażliwości na światło
    opalona skóra oraz IV, V i VI typ skóry
    stosowanie kortykosteroidów, antybiotyków

     
ZAPRASZAMY:

Pn - Piątek 11.00-19.00

Sobota 9.00-14.00
os Mozarta 15

Wejście od ul. Siewnej,
naprzeciw marketu LIDL

tel. 12 357 34 68     kom. 501 456 609