Add your content here
Add your content here

Kategoria: Choinki

Choinki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Choinka sztuczna na stojaku – świerk kaukaski 220cm

  289,99

  Choinka sztuczna na stojaku – świerk kaukaski 220 cm Choinka sztuczna na stojaku – świerk kaukaskiPrzepiękna, naturalnie wyglądająca choinka, z dużą ilością igieł, z pięknie rozłożonymi gałązkami,osadzona na solidnej podstawie.Wygląda jak naturalny świerk kaukaski!GŁÓWNE CECHY:bardzo łatwy i intuicyjny montaż,całkowicie bezpieczna dla dzieci i środowiska,wykonana z najwyższej jakości materiałów,bardzo precyzyjne wykonanie. biurko białe nowoczesne, wat mapa, … Czytaj więcej.

  Zobacz
 • Vidaxl Sztuczna Choinka 180 Cm

  129,25

  Ta niesamowicie gęsta choinka z 564 gałązkami stworzy wyjątkową, świąteczną atmosferę! Ta choinka będzie robiącym wrażenie, centralnym punktem Twoich dekoracji świątecznych. Wykonana z wysokiej jakości PVC wygląda jak prawdziwe drzewko. Choinka może być używana ponownie każdego roku, co czyni ją bardzo ekonomicznym wyborem w porównaniu do prawdziwego drzewka. Może być używana tylko w pomieszczeniach. Sztuczna … Czytaj więcej.

  Zobacz
 • Choinka Sztuczna Sosna Diamentowa 210Cm Stojak

  229,99

  Choinka Sztuczna Sosna Diamentowa 210Cm Stojak Choinka sztuczna na stojakuPrzepiękna, naturalnie wyglądająca choinka.Ozdobiona sztucznym śniegiem i szyszkami, osadzona na solidnej podstawie, z pięknymi, gęstymi gałązkami!Wygląda jak naturalny świerk diamentowy!GŁÓWNE CECHY:bardzo łatwy i intuicyjny montaż,całkowicie bezpieczna dla dzieci i środowiska,wykonana z najwyższej jakości materiałów,bardzo precyzyjne wykonanie. piórnik miętowy, wózek czarny, narożne szafki na buty, ramki zdjecia, … Czytaj więcej.

  Zobacz
 • Choinka sztuczna na naturalnym pniu ze szronem Sosna Diamentowa 180 cm

  139,99

  Choinka sztuczna na naturalnym pniuPrzepiękna, naturalnie wyglądająca choinka. Ozdobiona szyszkami, osadzona na solidnej podstawie oraz naturalnym pniu sosnowym.GŁÓWNE CECHY:bardzo łatwy i intuicyjny montaż,całkowicie bezpieczna dla dzieci i środowiska,wykonana z najwyższej jakości materiałów,bardzo precyzyjne wykonanie.Zdjęcia choinki są realne!Nie daj nabrać się na retuszowane oferty konkurencji.Naturalny pień sosnowy▶ 100% naturalne drewno sosnowe▶ poddany procesowi fumigacjicałkowicie eliminuje insekty, … Czytaj więcej.

  Zobacz
 • Choinka sztuczna świerk kaukaski 220 cm premium

  289,98

  Choinka sztuczna świerk kaukaski 220 cm premium Parametry:Marka: SpringosRozmiar: 220 cmRozpiętość: w zależności od ułożenia gałązek do 158 cmWysokość pnia: ok 25 cmŚrednica pnia: ok 4 cmIlość poziomów gałązek: 15Ilość gałęzi: 119Materiał: pvcRozmiar podstawy: 60×60 cmSkładanie: produkt do samodzielnego złożeniaW zestawie:Choinka (korona)Stojak balkon aranżacje, łóżeczka piętrowe dla dzieci, jak zapakować kosmetyki na prezent, plafon sufitowy … Czytaj więcej.

  Zobacz
 • Vidaxl Smukła Sztuczna Choinka Pokryta Śniegiem Zielona 150cm Pvc

  136,14

  Nasza smukła, sztuczna, ośnieżona choinka stanie się wyróżniającym się punktem Twoich dekoracji bożonarodzeniowych, tworząc wyjątkową, świąteczną atmosferę. To piękne drzewko bożonarodzeniowe z PVC wygląda realistycznie. Stalowa podstawa zapewnia jego stabilność. Choinkę można wykorzystywać co roku, dzięki czemu jest to bardzo ekonomiczny wybór w porównaniu do żywego drzewka. Ponadto może ona posłużyć zarówno wewnątrz, jak i … Czytaj więcej.

  Zobacz