Add your content here
Add your content here

Kategoria: Odkamieniacze

Odkamieniacze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Kamix Odkamieniacz 1Kg

  51,99

  Kamix odkamieniacz do kotłów 1kg aranżacje kuchni nowoczesnych, wieszak na ubrania przedpokój, syfon brodzik, pokrywka na kubek, stolik, olx ciechanów mieszkania, 1 dl, patelnie szklane, szafa na książki, anter, duże sztuczne kwiaty, inspiracje do sypialni, kanapa dla dzieci, meble amerykanki, czerwona cegła w przedpokoju yyyyy

  Zobacz
 • Heitmann Odkamieniacz Bio-Fast 2×25 G Cytrynowy

  4,94

  HEITMANN – odkamieniacz do ekspresów i czajników 25 gDzięki naturalnej mocy czystego kwasu cytrynowego idealnie nadaje się do gruntownego odkamieniania ekspresów do kawy, automatów do kawy i ekspresów na kapsułki, czajników elektrycznych, urządzeń do podgrzewania wody, urządzeń do gotowania jajek, czajników itp. Regularne odkamienianie chroni urządzenia i zapewnia ich pełna sprawność. Przestrzegać wskazówek w instrukcji … Czytaj więcej.

  Zobacz
 • Dolphin Descaler Forte Odkamieniacz 1L (D0961)

  19,89

  Odkamieniacz Dolphin DESCALER ForteWłaściwości: doskonale usuwa naloty i osady organicznewysoce skuteczny nawet przy niskich stężeniachbezpieczny dla powierzchni kwasoodpornychposiada neutralny i niedrażniący zapachZastosowanie:Do gruntownego odkamieniania, doczyszczania i usuwania osadów kamiennych i mineralnych oraz rdzy z powierzchni kotłów i wyparzarek;zmywarek;bojlerówczajnikówekspresów do kawygrzałek elektrycznychżelazekoraz innych powierzchni kwasoodpornych.Zachować szczególną ostrożność na powierzchniach metali kolorowych typu miedź lub brąz.Sposób użycia: … Czytaj więcej.

  Zobacz
 • Lumarko Heitmann Pure Czysty Odkamieniacz Octowy 500Ml (Iq8846)

  14,81

  Lumarko Heitmann Pure Czysty Odkamieniacz Octowy 500ml Heitmann Pure ! meble metal drewno, łazienka skosy, zdjęcie w antyramie, rtv zwrot, duże lustra, chłodziarka olx, fotel voss, nowoczesne krzesło do salonu, łóżka dziecięce z szufladami, przybory do pieczenia, kuchnia aranżacje nowoczesne yyyyy

  Zobacz
 • Kamix Odkamieniacz 150G (10519)

  8,20

  Odkamieniacz Kamix 150 g Produkt może służyć o oczyszczenia czajnika zwykłego lub elektrycznego, zaparzacza, ekspresu ciśnieniowego lub przelewowego, a także innych urządzeń, czy naczyń lub powierzchni, gdzie powstaje osad. Produkt wyróżnia się dużą wydajnością. Dla osiągnięcia lepszych rezultatów producent zaleca stosowanie się do zamieszczonych na opakowaniu instrukcji. Producent wyłącza zastosowanie wyrobu do ocynku i poliamidu. … Czytaj więcej.

  Zobacz
 • Saeco/Philips Odkamieniacz do ekspresów 250ml CA6700/99

  24,50

  ORYGINALNY ODKAMIENIACZ DEDYKOWANY DO EKSPRESÓW SAECO/GAGGIA – 1 opakowanie 250mlOdkamieniacz w płynie, pojemność 250 ml,Regularne usuwanie kamienia z ekspresu do kawy jest niezbędne do zapewnienia optymalnej pracy urządzenia. Specjalny odkamieniacz do ekspresu usuwa kamień i zapobiega korozji, dzięki czemu chroni ekspres i wydłuża okres jego eksploatacji,Ekskluzywna formuła odkamieniacza do ekspresów do kawy zapewnia dokładne usuwanie … Czytaj więcej.

  Zobacz