Add your content here
Add your content here

Kategoria: Mopy

Mopy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Vileda Mop obrotowy Ultramat Turbo

  129,90

  Mop obrotowy Ultramat Turbo Mop obrotowy Ultramat TURBO: Łatwe sprzątanie, bezdotykowe odsączanie Sprzątanie mopem Ultramat Turbo nie wymaga wysiłku oraz brudzenia i moczenia rąk. Czysta podłoga – suche dłonieSkuteczny obrotowy system odsączania mopa. Odpowiednio wyprofilowane sito zapewnia łatwą aplikację wkładu i  pozwala na uzyskanie pożądanej wilgotności mopa.Mechanizm obrotowy jest trwały i wygodny w użytkowaniu. 2 rodzaje mikro … Czytaj więcej.

  Zobacz
 • Vileda Mop Płaski Ultramax 140906

  54,00

  Czysta podłoga – suche dłonie System ULTRAMAX to zaawansowana technologia i wygoda użytkowaniaWyciskanie i wyżymanie bez brudzenia i moczenia rąkW systemie specjalnie zaprojektowane Szare WiadroDo usuwania uporczywego brudu Podstawowe zalety: Zaawansowana technologia i wygoda użytkowania.Wyprofilowane punkty nacisku na mopie – „Power Zone”.Mikroaktywne włókna nakładki.Drążek teleskopowy dopasujesz do wzrostu.Komfort i higiena użytkowania – nie trzeba wyżymać … Czytaj więcej.

  Zobacz
 • VILEDA Spin & Clean mop

  150,00

  Spin & Clean Mop Mop obrotowy Vileda z okrągłą głowicą myjącą w kompaktowym zestawie z wiaderkiem do unikalnego systemu mycia podłóg. Część głowicy myjącej może być wygięta pod kątem prostym do podłogi, aby ułatwić czyszczenie schodów. Mop nadaje się do wszystkich typów twardych podłóg. Zestaw z mopem z okrągłą głowicą oraz z wiaderkiemNie trzeba wyciskać … Czytaj więcej.

  Zobacz
 • Vileda Wkład Do Mopa Ultramax Ultramat Spray

  22,99

  Wkład Do Mopa Ultramax Ultramat Spray ULTRAMAX to zaawansowana technologia i wygoda użytkowania. Wyciskanie i wyżymanie mopa możliwe jest bez brudzenia i moczenia rąk. System 2w1 zapewnia czyszczenie białymi włóknami najdelikatniejszych powierzchni bez zarysowań, czerwone włókna odpowiadają za usuwanie najbardziej uporczywego brudu oraz wszelkich drobin.Nakładka posiada mikroaktywne włókna.Wyposażony został w białe włókna, które doskonale polerują powierzchnie bez … Czytaj więcej.

  Zobacz
 • Swiffer Zestaw Mop + 11 wkładów 8 suchych 3 mokre

  44,99

  Swiffer Dry + Wet Zestaw Mop + 8 Suchych Ściereczek + 3 Mokre Ściereczki Nareszcie masz do dyspozycji rozwiązanie, które umożliwi Ci pozamiatanie podłogi i umycie jej jednym przyrządem! Obrotowa końcówka 360° mopa Swiffer pozwala dokładnie wyczyścić cały dom, w tym trudno dostępne miejsca, takie jak powierzchnie pod lodówką, kuchenką czy zmywarką, pod łóżkami, kanapami, … Czytaj więcej.

  Zobacz
 • Leifheit Mop Clean And Away (56640)

  52,00

  Leifheit Mop do zamiatania Clean andamp; Away Mop z zaciskami do mocowania ścierek do kurzu Static Drążek teleskopowy z przegubem umożliwiającym pracę pod dowolnym kątem Czyste podłogi bez wysiłku – umożliwia to mop Clean andamp; Away marki Leifheit. Ten nowoczesny mop jest idealny do szybkiego przetarcia na sucho tu i ówdzie. Posiada cztery zaciski do … Czytaj więcej.

  Zobacz